Jsme tým interim manažerů a společně
pokrýváme klíčové oblasti ve firmě.

Pomáháme malým a středním firmám růst.

Většinu svého profesního života jsme prožili ve větších firmách, často i nadnárodních. Možná i proto nás dnes lákají ty malé a střední. V nich cítíme perspektivu, možnosti a realizaci. A to, co jsme se naučili v těch "velkých" a dávalo nám smysl, chceme rozvinout v těch menších. Vidíme, že díky jejich rychlému růstu někdy nejsou řešeny některé základní otázky a principy.

Více než 100 let
zkušeností  

Každý z nás má 20-30 let zkušeností z různých středních a větších firem z několika oborů a z pozic od specialistů po manažerské nebo řídící.

Přes 20 různých
firem

Dlouhodobě jsme dohromady pracovali pro více než 20 firem v roli zaměstnanců i externích poradců, na místním i na jiných evropských trzích. 

30 členů
v týmu

Vedli jsme malé i velké týmy specialistů, obchodníků nebo markeťáků interně ve firmě nebo i zvenčí v roli interim manažerů.

Poznejte výhody interim spolupráce. Zkuste, jak pracujeme a uvidíte sami.

Zakládáme si na otevřeném přístupu a přímočarosti. Baví nás celý proces od počáteční analýzy, přes přípravu strategie až po její realizaci. Vším vás provedeme a naučíme, jak firmu udržovat a rozvíjet.

FLEXINITY tým

Jako má židle 4 nohy, aby dobře stála, i náš tým tvoří 4 lidé, kteří vaší firmě poskytnou pevnou oporu v nejdůležitějších firemních disciplínách.

Radek Rmoutil

Strategie, Controlling, HR
LinkedIn profil

Radek působil v několika tuzemských i nadnárodních firmách, kde zastával expertní a manažerské role, např. Danzas (DHL), Pivovar Nošovice (Asahi Breweries Europe Group), Lanex, Kofola. Od roku 2011 je řídícím partnerem poradenské společnosti Business Insider, kde se specializuje na rozvoj firem organickým i akvizičním růstem, organizační změny, restrukturalizace a zvyšování hodnoty firem pro klienty. Radek má 25 let zkušeností v oblasti řízení firem, fúzí a akvizic, financí, controllingu, finančního plánování, reportingu, personalistice, IT apod. Radek v rámci desítek realizovaných projektů působil jako poradce, dočasný manažer, jednatel, výkonný nebo finanční ředitel. 

Ondrej Simon

Finance
LinkedIn profil

Ondrej své pracovní zkušenosti začal získávat ve společnosti Středočeská energetická a.s., kde pracoval 13 let, zpočátku ve funkci vedoucího daňového oddělení a později na pozici vedoucího odboru financování. Následně více než 10 let pracoval pro Skupinu ČEZ, kde řídil procesy útvaru služeb financování a dále jednu ze zahraničních dceřiných společnosti ČEZ v Maďarsku. Při svých pracích odborně vedl tým Treasury při implementaci SAP. V současnosti pracuje jako nezávislý poradce v oblasti řízení firemních financí. Je viceprezidentem České Asociace Treasury a odborným garantem pro cash-management. Zároveň je také makléřem energetické burzy.

Radoslav Revenda

Obchod, IT
LinkedIn profil

Radoslav pracoval v několika tuzemských i nadnárodních firmách, mezi něž patří O2 Czech republic, Autocont, Démos trade, Alfa Plastik a  Kvados, kde zastával různé expertní a manažerské role. V roce 2017 založil společnost PBC – practical business consulting s cílem poskytovat nejpraktičtější byznys konzultace na trhu, zaměřené na malé a střední české firmy. Má za sebou více než 20 let manažerské a obchodní praxe v oblasti služeb, velkoobchodu a IT. Nabízí praktické zkušenosti z top managementu společností, provozní logistiky, řízení IT, produktového a projektového řízení a řízení obchodních týmů. Podílel se na řízení a realizaci větších projektů, např. fúze společností, budování zahraničních poboček, vybudování zákaznického portálu či nasazeních informačních systémů.

Martin Klofanda

Marketing, Distribuce
LinkedIn profil

Martin zahájil svou profesní dráhu třemi roky v mediální agentuře Mindshare, kde zakládal divizi mDigital. Následně pracoval 2 roky pro internetový portál Atlas.cz jako marketingový a PR manažer. Dalších 10 let prožil v Kofole, nejprve 6 let na pozici PR managera holdingu a následně jako brand manager značky UGO a NCSD kategorie. Po 15 letech v korporátním prostředí zahájil svou dráhu freelancera se specializací na vývoj produktů, marketing, distribuci a obchod. V roce 2018 se na rok vrátil do “korporátu”, když řídil marketing v Seznam.cz. Od roku 2019 je opět na volné noze a věnuje se rozvoji SME. Martin aktivně působil v různých oborových asociacích.

Strategie přetváříme v živé projekty,
které přináší firmám užitek.